Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Projektligji në sirtarët e Kuvendit, Zendeli: Partitë në pushtet të lidhura me "lojërat e fatit"

Nga A2 CNN
3 Tetor 2023, 16:00 | Aktualitet

Sektori civil por edhe partitë politike propozojnë ndryshime në Ligjin për lojëra të fatit që është bllokuar në Parlament. Por cilat janë propozimet e njërës palë, që tjetra e kundërshton fuqishëm? Dhe cfarë pritet të sjellë një vlerë të shtuar? Pyesim deputetin e Lëvizjes Besa, Fadil Zendeli, që është një kundërshtar i ligjit të ri të lojërave të fatit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi