Sondazh: Sipas jush, brezi më i lumtur është:
  • X (1960-1980) 33%
  • Millenials (1981-1996) 56%
  • Z (1997-2011) 11%
  • Alpha (2012-2025) 0%

Po e ndiqte policia, gruaja përfundon në det me gjithë makinë

Nga A2 CNN
19 Mars 2024, 10:10 | Bota
 

Një shofere ka përfunduar në det bashkë me makinën e saj, gjatë një ndjekjeje nga policia. Videoja tregon makinën duke ecur me shpejtësi nga skela e famshme e plazhit, e cila ishte e mbushur me njerëz rreth orës 23:20.

Shoferja rreth të 20-ave, arriti të dilte nga makina dhe të largohej me not. Ndërkohë, një nga dy kafshët shtëpiake të shoferes u shpëtuan nga policia. Shoferja u arrestua më vonë.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani