Sondazh: Sa e rrezikon Shqipërinë përshkallëzimi i konfliktit Iran - Izrael?
  • Shumë 22%
  • Pak 78%
  • Aspak 0%

Gjendet në autostradë trupi i pajetë i një 23-vjeçareje nga Ukraina

Nga A2 CNN
22 Shkurt 2024, 13:42 | Kronikë

Gjendet në autostradë trupi i pajetë i një

Një vajzë 23-vjeçare është gjetur e vdekur në autostradën e Ferizaj-Prishtinë në Kosovë. Vajza është me origjinë nga Ukraina. Trupi i pajetë i 23-vjeçares u gjet në autostradën “Arbën Xhaferi” nga policia rrugore.

Sipas mediave në Kosovë dhe nga njoftimet e policisë është identifikuar si vajza është me origjinë ukrainase. Nuk dihet akoma shkaku i vdekjes së saj, ndërsa policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli