Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 11%
  • Kujdesi familjar 84%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Raketat ruse godasin zyrën postare, viktima e të plagosur në Kharkiv, Kievi: Moska po vret civilë!

Nga A2 CNN
22 Tetor 2023, 14:30 | Aktualitet

Gjashtë punonjës postarë u vranë dhe 16 të tjerë mbetën të plagosur, pasi një raketë ruse goditi një qendër shpërndarjeje në rajonin e Harkiv në Ukrainën Lindore. Presidenti Volodimir Zelenski, njoftoi në Telegram se ishte goditur qendra e Nova Poshta, ndërsa postoi edhe imazhe që tregonin godinën e dëmtuar.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi