Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

“Rama foli për Alaskën e Kashmirin, por nuk gjeti kohë për sabotimin serb”

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 15:14 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani