Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 0%
  • Kujdesi familjar 100%
  • Ndikimi i shoqërisë 0%

“Rama i ka bërë shumë dëm Kosovës, Kurti nuk duhet t’ia falë kurrë”

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 15:28 | Aktualitet

Pedagogu Nezir Kraki foli në Ditarin e orës 13:00 në A2 CNN për Samitin e Procesit të Berlinit në Tiranë dhe deklaratat e presidentit të Francës, Macron, për pezullimin e vizave për Kosovën.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli