Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 14%
  • Jo 86%

“Samiti i Tiranës”, në fokus dhe sulmi në veri të Kosovës

Nga A2 CNN
16 Tetor 2023, 08:07 | Aktualitet

Gazetari Ervin Koçi në një lidhje të drejtpërdrejt me Dita Jonë për të folur rreth samitit të Procesit të Berlinit dhe çfarë pritet prej tij.

A2 Business