IKMT nis aksionin për lirimin e plazheve

Nga Jerola Ziaj
15 Mars 2024, 10:38 | Aktualitet

IKMT nis aksionin për lirimin e plazheve

Në prag të sezonit turistik, IKMT ka nisur aksionin e lirimit të plazheve dhe ndërtimeve pa leje në bregdetin e Vlorës.

Gjatë vijës bregdetare është parashikuar shembja e dhjetëra objekteve apo ndërtimeve provizore.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli