Sondazh: Sipas jush, brezi më i lumtur është:
  • X (1960-1980) 33%
  • Millenials (1981-1996) 56%
  • Z (1997-2011) 11%
  • Alpha (2012-2025) 0%

Borxhi i pashlyer, kërcet shkopi i bejsbollit në Korçë, 30-vjeçari përfundon në spital

Nga A2 CNN
13 Mars 2024, 17:58 | Kronikë

Borxhi i pashlyer, kërcet shkopi i bejsbollit në Korçë,

Një 30 vjeçar është rrahur me sende të forta mbrëmjen e së mërkurës në një lokal në qendër të qytetit të Korçës.

Policia bën me dije se kanë qenë 3 persona që kanë shkuar në ambientet e lokalit dhe kanë goditur me shkopa bejsbolli 30-vjeçarin A.K. banues në Tiranë.

Shkak për këtë ngjarje mendohet të jetë një borxh i pashlyer që 30 vjeçari kishte ndaj 3 autorëve.

Tre autorët e dyshuar të ngjarjes, kanë shkuar në ambientet e Komisariatit dhe ndaj tyre po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

Ndërkohë që i plagosuri ndodhet në spitalin rajonal të Korçës, jashtë rrezikut për jetën.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani