Sondazh: Preferoni që emri i fëmijës tuaj të jetë:
  • Tradicional 42%
  • Modern 8%
  • I trashëguar 8%
  • Unik 42%

E rëndë në Krujë, gjyshi shtyp për vdekje mbesën 2 vjeç në oborrin e shtëpisë

Nga A2 CNN
5 Shkurt 2024, 10:59 | Kronikë

E rëndë në Krujë, gjyshi shtyp për vdekje mbesën 2

Një aksident i rëndë ka ndodhur, mëngjesin e sotëm, në Mallkuç të Krujës, ku mësohet se, një person, duke drejtuar automjetin e tij në oborrin e banesës, ka aksidentuar rëndë mbesën e tij të mitur, vetëm 2 vjeç, e cila fatkeqësisht ka ndërruar jetë, si pasojë e plagëve të marra.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave të saj, ndërsa drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariat për procedurat e mëtejshme dhe marrjen në pyetje.

“Krujë/Informacion paraprak: Më datë 05.02.2024, në Mallkuç, shtetasi M. K., duke drejtuar automjetin në oborrin e banesës së tij, ka aksidentuar mbesën e tij të mitur, dy vjeçe, e cila si pasojë e dëmtimeve të marra, ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, thuhet në njoftimin e policisë së Krujës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli