Ishte duke punuar, shqiptari bie nga lartësia dhe humb jetën në Itali

Nga A2 CNN
25 Shkurt 2024, 09:00 | Kronikë

Ishte duke punuar, shqiptari bie nga lartësia dhe humb jetën në

Një shqiptar i Kosovës humbi jetën tragjikisht në Olbia të Italisë teksa po punonte.

43-vjeçari Bashkim Bytyçi punonte në një kantier ndërtimi, kur aksidentalisht ra nga një lartësi mbi 10 metra dhe humbi jetën.

Forca të shumta policie shkuan në vendngjarje, teksa vijojnë hetimet për të zbaluar nëse janë zbatuar të gjitha kushtet e sigurisë në kantier.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli