Sondazh: A kujdeseni për datat e skadencës së produkteve ushqimore?
  • Gjithmonë 69%
  • Rrallë 19%
  • Asnjëherë 13%

“Kërcet” arma në Krujë, plagoset një 42-vjeçar

Nga A2 CNN
22 Janar 2024, 16:05 | Kronikë

“Kërcet” arma në Krujë, plagoset një

Një 42-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Krujë mesditën e kësaj të hëne.

Policia njofton se personi i lënduar është transportuar për në spital, ndërsa po vijohet krehja e zonës për kapjen e autorit të dyshuar.

Më datë 22.01.2024, rreth orës 13:00, në fshatin Bru Zallë, Krujë, shtetasi I. K., 52 vjeç, dyshohet se ka plagosur me armë zjarri, shtetasin A. A., 42 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

A2 CNN Livestream

Dita jonë