Konflikt fizik mes një 39-vjeçari dhe një shtetaseje nga Venezuela në Durrës, përfundojnë të dy në spital

Nga A2 CNN
5 Mars 2024, 15:53 | Kronikë

Konflikt fizik mes një 39-vjeçari dhe një shtetaseje nga

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur këtë të martë në lagjen numër 2 në Durrës. Policia bën të ditur se dyshohet se për motive të dobëta, janë konfliktuar fizikisht shtetasi I. Z., 39 vjeç, banues në Shijak dhe shtetasja nga Venezuela, D. L., 22 vjeçe.

Si pasojë janë dëmtuar lehtë të dy të përfshirët në konflikt, të cilët po marrin asistencë mjekësore në spital.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të konfliktit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu