Përplasen automjetet në Fier, mbeten të lënduar babë e bijë

Nga A2 CNN
13 Shkurt 2024, 09:33 | Kronikë

Përplasen automjetet në Fier, mbeten të lënduar babë e

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e së martës në Fier. Bëhet e ditur se rreth orës 08:15, në aksin rrugor "Fier-Ballsh", janë përplasur dy automjete e për pasojë të lënduar kanë mbetur një nga drejtuesit dhe vajza e tij pasagjere, 12 vjeç.

Babë e bijë ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

A2 CNN Livestream

Dita jonë