Sondazh: Sipas jush, brezi më i lumtur është:
  • X (1960-1980) 33%
  • Millenials (1981-1996) 56%
  • Z (1997-2011) 11%
  • Alpha (2012-2025) 0%

Plas sherri në një lokal në Vlorë, ndërhyjnë efektivët e FNSH

Nga Jerola Ziaj
31 Mars 2024, 12:22 | Kronikë

Konflikti midis dy personave brenda një lokali në lagjen "Pavarësia" të Vlorës, ka bërë që në zonë të zbarkojnë efektivët e FNSH-së.

Një prej të rinjve i përfshirë në konflikt sapo ka parë policinë është larguar me vrap.

Ai është ndjekur nga efektivët e policisë, por ka qenë i pamundur neutralizimi i tij.

Pasi janë thirrur përforcime dhe forcat e FNSH kanë mbërritur në vendngjarje, është bërë e mundur edhe gjetja e personit të përfshirë në konflikt, në një  pallat të braktisur.

Ai është vënë në pranga dhe konflikti është shuar duke mos agravuar më tepër.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani