Shënohet incidenti i parë në Ditën e Verës, humb një fëmijë në Elbasan

Nga A2 CNN
14 Mars 2024, 11:17 | Kronikë

Elbasani është kryeqendra e festimeve për Ditën e Verës, ku janë organizuar aktivitete të shumta dhe një numër i lartë njerëzish kanë vizituar qytetin.

Por përveç festimeve, mëngjesin e sotëm, ka humbur një fëmijë, i cili po kërkohet prej një ore. Të afërmit i janë drejtuar edhe skenës së koncerteve për të gjetur djalin.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu