“Jemi në Europian”, Broja i bashkohet festës kuqezi

Nga A2 CNN
18 Nëntor 2023, 08:21 | Futboll

“Jemi në Europian”, Broja i bashkohet festës kuqezi

Ndonëse nuk ishte i pranishëm mbrëmjen e djeshme në Kishiniev, në përballjen ndaj Moldavisë, Armando Broja i është bashkuar festës kuqezi në mënyrën e tij.

Sulmuesi i Chelsea ka ndarë në rrjetet sociale një foto të shpërndarë nga FSHF dicitura e së cilës është “Jemi në Europian”.

Në këtë mënyrë, Broja i jep fund dhe spekulimeve për një përplasje të tij me trajnerin Sylvinho, i cili po ashtu në konferencën për shtyp e cilësoi sulmuesin si një lojtar të jashtëzakonshëm, por që ka nevojë të rikuperohet prej dëmtimit.

“Jemi në Europian”, Broja i bashkohet festës kuqezi

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu