Sondazh: A mendoni se figura e Ismail Qemalit njihet sa duhet?
  • Po 17%
  • Jo 78%
  • Nuk e di 6%

Kombëtare ëndrrash! Notat e heronjve kuqezi

Nga A2 CNN
17 Nëntor 2023, 20:20 | Futboll

Futbolli nuk është i bukur vetëm në lojë, por akoma dhe më shumë në rezultate.

Dhe Shqipërisë ky rezultat i mjaftonte për të prerë biletën drejt finaleve të “Euro 2024”. Ëndrra u bë realitet dhe heronjtë janë të besuarit e Silvinjos, me një Berishë brilant, Gjimshitin a pathyeshëm dhe Cikalleshin që firmosi pikën e kualifikimit.

Debat - nga Alba Alishani