Sondazh: Sipas jush, brezi më i lumtur është:
  • X (1960-1980) 33%
  • Millenials (1981-1996) 56%
  • Z (1997-2011) 11%
  • Alpha (2012-2025) 0%

Teuta dhe Skënderbeu '' të dënuar'' për të fituar

Nga A2 CNN
2 Shkurt 2024, 16:45 | Futboll

Teuta dhe Skënderbeu '' të dënuar'' për

Teuta kërkon vetëm fitore ndaj Skënderbeut. Bregdetarët po kalojën një periudhë të errët, teksa kanë më shumë se një fazë pa fitore në kampionat dhe pozicionohen në vendin e fundit në klasifikim.

Skënderbeu kërkon dhe një hakmarrje pas atij eliminimi që durrsakët i bënë nga Kupa e Shqipërisë pak ditë më parë.

Për korçarët rikthehen Ramos dhe Rabiu nga pezullimi që kompletojnë disi ekipin, por mungon portieri Marko Alia pasi ka plotësuar numrin e kartonëve. Në vend të tij do të luajë Herdis Alliu.Takimi luhet të shtunën në orën 16:00..

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani