Sulmet kibenertike ndaj bankave, Rama mbledh gurvernatorin Sejko dhe drejtuesin e SHISH

Nga A2 CNN
27 Dhjetor 2022, 16:40 | Aktualitet

Përballja me sulmet kibernetike dhe siguria e sistemeve bankare kanë çuar në zyrën e kryeministrit Edi Rama, Guvernatorin e Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, dhe drejtuesin e komanduar të Shërbimit Informativ të Shtetit (SHISH), Oljan Kanushi.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi