Të kapur me “presh" në dorë! Kafshët shtëpiake që nuk i rezistuan dot ushqimit të njerëzve

Nga A2 CNN
9 Gusht 2023, 20:45 | Lifestyle

Dihet prej kohësh se rruga drejt zemrës së një kafshe është zakonisht përmes stomakut të tyre.

Dhe teksa shumica e njerëzve gjithmonë kujdesen për ushqimin e kafshëve të tyre shtëpiake që të jetë i shijshëm, për disa krijesa lakmitare, kjo nuk mjafton.

Galeria e fotove më sipër, e krijuar me imazhe të shkrepura nga adhuruesit e kafshëve nga e gjithë bota, tregon vetëm disa nga rastet kur këto të fundit nuk janë të kënaqur me racionet e tyre dhe hedhin shikimin nga pjata e njerëzve.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu