Sondazh: A mendoni se figura e Ismail Qemalit njihet sa duhet?
  • Po 17%
  • Jo 78%
  • Nuk e di 6%

10 arsye për ta përfshirë Jumpsuit-in në stilin tuaj të përditshëm në ditët e nxehta

Nga A2 CNN
1 Gusht 2023, 19:13 | Aktualitet

Pas fustanit “maxi”, i dyti në listën e pjesëve kryesore të stilit veror vjen jumpsuiti. Është tradicionalisht në modë në çdo verë, pasi është shumë i thjeshtë për shkak se nuk na merr shumë kohë për t’u kombinuar.

Në dizajnet e propozuara nga stilistët për sezonin Pranverë/Verë 2023 gjetëm alternativat perfekte për kombinimet verore pa mundim dhe të freskëta.

Preferojmë ato prej linoje apo pambuku, ndërsa nuk e fshehim dobësinë tonë për nuancat neutrale që u bëjnë hije lëkurave të nxira dhe kombinohen lehtësisht me të gjitha ngjyrat e ndezura të stinës.

Debat - nga Alba Alishani