Piero Ausilio në Shqipëri. Nga zërat për Brojën, te ecuria e Asllanit

Nga A2 CNN
11 Tetor 2023, 10:50 | Aktualitet

Nga spekulimet rreth interesimit të Interit për Armando Brojën, te aktivizimi i Kristjan Asllanit dhe premtimi për tifozët zikaltër në Shqipëri. Drejtori sportiv, Piero Ausilio ishte i pranishëm në Tiranë, duke folur për disa tema që i interesojnë shqiptarëve.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli