Në mbështetje të kombëtares? Dua Lipa ndryshon look dhe duket një superyll

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 20:00 | Showbiz
Në mbështetje të kombëtares? Dua Lipa ndryshon look dhe

Dua Lipa ka publikuar një foto ku duket krejtësisht ndryshe.

Ajo është shfaqur me një ngjyrë flokësh, shumë larg asaj që jemi mësuar të shohim.

Nga të zeza, këngëtarja shqiptare tashmë është një “kokëkuqe”.

Bashkangjitur fotos shkruan “Ju mungova”?

Kjo foto u publikua pak para se të niste ndeshja e kombëtares shqiptare? Ta ketë bërë në mbështetje të saj? Ndoshta është thjesht një rastësi, një rastësi që sigurisht na bën të ndihemi shumë mirë.

Megjithatë, duhet thënë që ylli shqiptar duket shumë e bukur.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi