Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

Makina përplas dy këmbësorë në Fier, burrë dhe grua

Nga A2 CNN
14 Tetor 2023, 07:37 | Kronikë
Makina përplas dy këmbësorë në Fier, burrë dhe

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë gjimnazit “Janaq Kilica” në Fier, ku një automjet tip “Volkswagen” ka përplasur dy këmbësorë duke u shkaktuar dëmtime të lehta.

Bashkëshortët e dëmtuar janë transportuar menjëherë drejt spitalit rajonal të Fierit, ku po marrin ndihmën mjekësore.

Ndërkohë që policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur dinamikën e këtij aksidenti. Ndërkaq drejtuesja e mjetit është shoqëruar në polici.

A2 CNN Livestream

A2 Business