Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Kategoria Superiore, faza e dytë nis me duelin Kukësi-Vllaznia

Nga A2 CNN
26 Tetor 2023, 15:00 | Futboll
Kategoria Superiore, faza e dytë nis me duelin Kukësi-Vllaznia

Pak muaj më parë, Kukësi-Vllaznia përkthehej në një duel pretendentësh, ndërmjet dy skuadrave që synonin ta mbyllnin sezonin me trofe.

Aktualisht veri-lindorët do të presin shkodranët në Kukës Arena me synimin ti largohen zonës së rënies nga kategoria.

Përballja që nis në orën 14:00 hap fazën e dytë të Kategorisë Superiore, teksa këtë të premte luhet edhe përballja ndërmjet Erzenit dhe Laçit.

Tre takimet e tjera të javës së dhjetë zhvillohen të shtunën, ku kryefjala është derbi Tirana-Dinamo.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu