Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 71%
  • Jo 24%
  • Nuk më intereson 6%

Akuzat për korrupsion, Malltezi dhe Bektashi njihen sot me masat e sigurisë

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 09:34 | Aktualitet

Ditën e sotme, Jamarbër Malltezi edhe ortaku i tij, Fatmir Bektashi do të dalin para trupës gjykuese për verifikimin e masave të sigurimit. Armand Bajrami raporton detajet.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu