Aksesori i preferuar i flokëve i viteve '90 është duke u rikthyer fuqishëm

Nga A2 CNN
7 Nëntor 2023, 20:57 | Lifestyle

Është një nga aksesorët më të dobishëm të flokëve, pasi nxjerr në pah fytyrën tuaj, e ndërsa ju shpëton pa shumë mundim nga ndonjë ditë e keqe të flokëve. Kjo ka qenë arsyeja përse rrethi, kordelja kanë përjetuar momente lavdie në fund të viteve 1990.

Nëse shihni videot e TikTok ose fotot e Pinterest, me siguri keni parë foto të panumërta të ikonës së stilit Carolyn Bessette-Kennedy, e cila plotëson çdo veshje të saj me një kordele.

Po kjo modë është rikthyer dhe tashmë mund ta bëni pjesë të garderobës suaj.

 

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi