Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 47%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

Çështja “Gërdeci”, Gjykata e Posaçme pranon pyetjen e dëshmitarëve të kërkuar nga SPAK

Nga A2 CNN
3 Tetor 2023, 16:00 | Aktualitet

Gjykata e Posaçme pranon pyetjen e të gjithë dëshmitarëve të kërkuar nga SPAK në procesin ndaj Fatmir Mediut, përfshirë Shkëlzen Berishën dhe Aldo Bumçin. Në lidhje me kërkesat për prova nga avokatët mbrojtës të ish-ministrit Mediu u pranua pyetja e pjesshme e dëshmitarëve.

Debat - nga Alba Alishani