Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 48%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

Cristiano shënon dy gola dhe feston trofeun e parë në Arabi

Nga A2 CNN
12 Gusht 2023, 20:25 | Futboll
Cristiano shënon dy gola dhe feston trofeun e parë në Arabi

Cristiano Ronaldo i është gëzuar sot trofeut të parë me fanellën e Al Nassr.

Ylli portugez ka shënuar dy gola në fitoren e Kupës së Kampioneve për Klubet Arabe, ku Al Nassr mundi në finale Al Hilalin me rezultatin 2-1.

Al Hilal kishte në radhët e tij emra si Koulibali, Milinkovic-Savic, Neves  dhe Malcom.

Dita jonë