Gati për turqit, atmosferë e zjarrtë e “Fanatiksve” në Tiranë

Nga A2 CNN
3 Gusht 2023, 18:37 | Futboll
Gati për turqit, atmosferë e zjarrtë e “Fanatiksve”

Atmosferë fantastike në rrugët e kryeqytetit kanë dhuruar tifozët e Tiranës në prag të ndeshjes përballë Besiktas, e vlefshme për Conference Laegue.

Qindra tifozë bardheblu, të organizuar kanë marshuar drejt stadiumit “Air Albania” aty ku do të luhet dhe ky takim.

Kujtojmë që Tirana ka humbur në ndeshjen e parë në Turqi, me rezultatin 3-1.

https://www.youtube.com/watch?v=MynUUhwx2q0

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli