Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 38%
  • Tre herë në javë 25%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 31%

Izraeli intensifikon sulmet, 55 të vrarë gjatë natës, goditet edhe bregu perëndimor

Nga A2 CNN
22 Tetor 2023, 14:28 | Aktualitet

Ushtria izraelite zotohet të intensifikojë sulmet ajrore në Rripin e Gazës dhe paralajmëron palestinezët në veri të territorit të largohen drejt jugut.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi