Jack Nicholson del nga “shpella” pas 18 muajsh

Nga A2 CNN
30 Prill 2023, 17:49 | Showbiz

Një nga aktorët më të vetmuar të Hollivudit, Jack Nicholson, ka dalë nga banesa e tij për të parë nga afër ekipin e tij të zemrës, Los Angeles Lakers.

Kjo është hera e parë pas 18 muajsh që 85-vjeçari sheh nga afër një ndeshje basketbolli dhe u fotografua duke u përqafuar me yllin e ekipit, LeBron James, i cili i uroi mirëseardhjen.

Jack Nicholson ka qenë gjithmonë në radhën e parë për të parë Los Angeles Lakers që në vitin 1970. Ai rregullonte agjendën e tij që gjithmonë të ishte i lirë në orarin kur luante ekipi kalifornian ndeshjet e NBA.

Por, që pas pandemisë së Covid-19, ai e rralloi shumë prezencën e tij në pallatin e sportit.

https://a2news.com/2023/01/13/nje-jete-plot-femra-por-cfare-po-ndodh-sot-me-jack-nicholson-te-mbyllur-nga-bota-dhe-miqte/

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024