Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

“Kina dhe Rusia po kërkojnë një aleancë përtej Perëndimit”

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 18:48 | Aktualitet

Dritan Hoti, pedagog i marrëdhënieve ndërkombëtare, i ftuar në Ditarin e drekës.

A2 CNN Livestream

A2 Business