Macron në Tiranë, Rama kërkon mbështetje për zgjerimin në Bashkimin Evropian

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 09:26 | Aktualitet

E ftuar në “Ditari” në A2 CNN ishte gazetarja Fjorela Beleshi, e cila bëri një përmbledhje të gjithçkaje ndodhi gjatë ditës së djeshme në mbledhjen e Samitit të Berlinit dhe vizitën e Presidentit francez, Emanuel Macron.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni