Sondazh: Sa të kënaqur jeni me cilësinë e arsimit në vend?
  • Shumë 12%
  • Pak 14%
  • Aspak 74%

Më i miri në fushë ndaj Interit, portieri Alen Sherri rrëfen në A2 CNN emocionet e përballjes

Nga A2 CNN
15 Gusht 2023, 16:05 | Aktualitet

Portieri i Egnatias, Alen Sherri, rrëfeu në A2 CNN emocionet e përballjes ndaj Interit në miqësoren e fituar nga nënkampionët e Europës. Sherri ishte protagonist kryesor dhe bëri që për të të shkruajnë edhe mediat italiane.

Ditari A2 CNN