Sondazh: Sa të kënaqur jeni me cilësinë e arsimit në vend?
  • Shumë 12%
  • Pak 14%
  • Aspak 74%

Mikpritja për Kane dhe ditëlindja e De Ligt, dy futbollistët “vuajnë” ritualin bavarez

Nga A2 CNN
12 Gusht 2023, 20:51 | Futboll
Mikpritja për Kane dhe ditëlindja e De Ligt, dy futbollistët

Futbollistët e Bayern Munchen kishin dy “sebepe” ditën e sotme.

Pas shumë tratativash, me bavarezët u bashkua Harry Kane, ndërkohë që Mathijs De Ligt kishte ditëlindjen.

Për këtë arsye, të gjithë lojtarët e Bayern u grumbulluan për t’i uruar mirëseardhjen anglezit dhe ditëlindjen holandezit… me një korridor shuplakash.

Të dy futbollistët e kaluan me sukses provën.

https://www.instagram.com/reel/Cv2A2n5IviR/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng%3D%3D

Ditari A2 CNN