Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Moti i keq, anulohen lundrimet e trageteve nga Durrësi drejt Barit

Nga A2 CNN
20 Tetor 2023, 16:08 | Aktualitet

Autoriteti Portual Durrës njofton se mbrëmjen e sotme nuk do të ketë nisje nga Porti i Durrësit drejt Barit dhe anasjelltas, pasi pritet rritje e forcës së erës dhe valëzimit në det të hapur.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi