Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

"Në vendin dhe kohën e gabuar!", përplasen 2 makina në Vorë, e pëson policja rrugore

Nga A2 CNN
9 Gusht 2023, 10:59 | Aktualitet
"Në vendin dhe kohën e gabuar!", përplasen 2 makina

Një efektive policie ka mbetur e plagosur, pasi ishte “në vendin e gabuar, në kohën e gabuar”. Teksa ishte në punë, dy makina u përplasën në afërsi të një karburanti në Vorë. Si pasojë e përplasjes, mbeti e plagosur efektivja e Policisë Rrugore, A. Sh..

Ajo është dërguar në spital, për të marrë ndihmë mjekësore.

“Vorë/Informacion paraprak

Më datë 09.08.2023, rreth orës 10:30 në Vorë, në afërsi të një karburanti, janë përplasur dy automjete, dhe si pasojë e përplasjes është dëmtuar punonjësja e Policisë së Qarkullimit Rrugor, Inspektore A. Sh., (e planëzuar në shërbim), e cila po dërgohet në spital, për ndihmë mjekësore. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton Policia.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli