Sondazh: A mendoni se figura e Ismail Qemalit njihet sa duhet?
  • Po 17%
  • Jo 78%
  • Nuk e di 6%

Nis me sherr Tirana-Beshiktash, përplasen tifozët

Nga A2 CNN
3 Gusht 2023, 20:22 | Aktualitet

Ka nisur me incidente përballja mes Tiranës dhe Beshiktash në Air Albania, e vlefshme për kompeticionin e Conference League.

Debat - nga Alba Alishani