Pa destinacion, në pritje të trenit të radhës mes të ftohtit të acartë

Nga A2 CNN
7 Mars 2022, 10:25 | Fotolajme

Situata dramatike në kufirin mes Ukrainës dhe Polonisë e mijëra refugjatëve që i largohen agresionit rusë përmes fotove.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi