“Partizani”, si iu përgjigj Berisha akuzave për korrupsion

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 09:41 | Aktualitet

Ndalemi tek argumentimi i zotit Berisha për çështjen “Partizani”, në konferencën e tij për mediat të shtunën në mbrëmje. I ndajmë në dy momente, për çështjet e klubit Partizani dhe mbi hetimin e prokurores së çështjes.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Edicioni informativ nga Suela Demiri