Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

Plas sherri te “Ali Demi”, plagoset 16-vjeçari

Nga A2 CNN
17 Gusht 2023, 22:15 | Aktualitet
Plas sherri te “Ali Demi”, plagoset 16-vjeçari

Një sherr mes disa personave në Tiranë ka përfunduar me përdorimin e sendeve të forta dhe një të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:15, te Ali Demi. Mësohet se pas një sherri për motive ende të paqarta, ka mbetur i plagosur një 16-vjeçar.

Ai është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore, por nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të konfliktit.

“Më datë 17.08.2023, rreth orës 21:15, në Ali Dem, gjatë një konflikti të çastit, është dëmtuar me sende të forta një 16-vjeçar, i cili po kalon në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të konfliktit”.

Njoftimi i Policisë së Shtetit

A2 CNN Livestream

A2 Business