Prishja e kishës shekullore, portreti i diktatorit dhe predha e pashpërthyer... fotot më të mira të ditës

Nga A2 CNN
12 Prill 2022, 22:14 | Fotolajme

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi