Sondazh: A duhet të zbatohet leja menstruale në Shqipëri?
  • Po 50%
  • Jo 40%
  • Nuk e di 10%

Vranësira dhe rritje temperaturash në rajon

Nga A2 CNN
11 Prill 2023, 07:49 | Aktualitet

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja

Ditari A2 CNN