Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 67%
  • Mungesa e kohës 22%
  • Mungesë motivimi 0%
  • Lodhja fizike 11%

Lëkundje sizmike në Librazhd, tërmeti ndihet në disa qytete

Nga A2 CNN
27 Shkurt 2024, 23:43 | Aktualitet

Lëkundje sizmike në Librazhd, tërmeti ndihet në disa qytete

Një lëkundje sizmike është regjistruar pak përpara mesnate në zonën e Librazhdit.

Sipas EMSC, tërmeti me magnitudë 3.2 Rihter ishte me një thellësi fokale 10 km, teksa epiqendra ishte zona e Librazhd Qendër.

Aktualisht nuk raportohen dëme, teksa lëkundjet janë ndjerë dhe në disa qytete.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli