Aksident me vdekje në Durrës, makina përplas 50-vjeçarin me biçikletë

Nga A2 CNN
17 Nëntor 2023, 08:43 | Kronikë
Aksident me vdekje në Durrës, makina përplas 50-vjeçarin
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë është shënuar orët e para të mëngjesit të kësaj të premteje. Një automjet, në unazën e Shkozetit, ka përplasur një 50-vjeçar që po lëvizte me biçikletë, i cili për pasojë ka humbur jetën.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit, për kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Njoftimi i policisë së Durrësit:

Durrës/Informacion paraprak, në orët e para të mëngjesit të sotëm, në unazën e Shkozetit, automjeti që drejtonte shtetasi A. G., 32 vjeç, ka përplasur një shtetas rreth 50 vjeç, ende të paidentifikuar, që lëvizte me biçikletë, i cili si pasojë e përplasjes, ka humbur jetën. Ndërkaq, drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit, për kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit, si dhe për identifikimin e shtetasit që humbi jetën.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi