Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 67%
  • Mungesa e kohës 22%
  • Mungesë motivimi 0%
  • Lodhja fizike 11%

Aksident në Tiranë, betonieria përplas kalimtarin

Nga A2 CNN
11 Mars 2024, 16:35 | Kronikë

Aksident në Tiranë, betonieria përplas kalimtarin

Një aksident rrugor është regjistruar pak më parë në Tiranë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë një person.

Sipas të dhënave paraprake nga policia e shtetit, shtetasi A. H., duke drejtuar mjetin tip betoniere, ka aksidentuar shtetasin G. K., 44 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital.

Grupi hetimor shkoi menjëherë në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli