Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 14%
  • Shpesh 14%
  • Asnjëherë 71%

Automjeti përplaset me një motor në aksin Pogradec-Qafë Thanë, një i lënduar

Nga A2 CNN
21 Nëntor 2023, 09:40 | Kronikë

Automjeti përplaset me një motor në aksin Pogradec-Qafë

Një aksident ka ndodhur, mëngjesin e së martës, në aksin nacional Pogradec - Qafë Thanë. Mësohet se një automjet është përplasur me një motor.

Për pasojë, një person ka mbetur i lënduar dhe është dërguar në spital ku po merr ndihmë mjekësore. Drejtuesi i automjetit është ndaluar.

Ditari A2 CNN