Sherr mes dy nxënësve brenda ambienteve të gjimnazit në Buçimas, lëndohen rëndë në trup dhe fytyrë

Nga A2 CNN
20 Nëntor 2023, 18:24 | Kronikë
Sherr mes dy nxënësve brenda ambienteve të gjimnazit në
Foto ilustruese

Një sherr mes dy të nxënësve ka ndodhur brenda ambienteve të shkollës së mesme të Buçimasit.

Burime policore bëjnë me dije se nga sherri të dy të miturit kanë pësuar dëmtime në trup dhe fytyrë ndërkohë që minorenët.

Mësohet se ata janë pjesë e së njëjtës klasë dhe sherri ka nisur për motive të dobëta.

Pjesë e konfliktit janë bërë dhe të tjerë të mitur të cilëve u është marrë deklarimi, ndërkohë që çështja ju referua prokurorisë për plagosje të lehtë me dashje.

A2 CNN Livestream

Dita jonë